
Lenovo 10fxs02900 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Black Desktop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 10FXS02900 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | MJ0524NH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Original: $211.99
-65%$211.99
$74.20Lenovo 10fxs02900 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Black Desktop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 10FXS02900 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | MJ0524NH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 10FXS02900 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | MJ0524NH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |










