
Lenovo 11m836 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX035C87 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Model Number | 11M836 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo 11m836 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX035C87 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Model Number | 11M836 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX035C87 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Model Number | 11M836 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










