
Lenovo 80vf Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | PF0UV9CU |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 80VF |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $349.00
-65%$349.00
$122.15Lenovo 80vf Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | PF0UV9CU |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 80VF |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | PF0UV9CU |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 80VF |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










