Lenovo 81f5 Intel Core I3 - 8th Generation 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF1Q7M2D |
| Model Number | 81F5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
Original: $259.99
-65%$259.99
$91.00Lenovo 81f5 Intel Core I3 - 8th Generation 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF1Q7M2D |
| Model Number | 81F5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF1Q7M2D |
| Model Number | 81F5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |










