
Lenovo Idea Pad 3 Intel Core I3 - 11th Generation 12 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| Serial# | PF49KAE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Idea Pad 3 Intel Core I3 - 11th Generation 12 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| Serial# | PF49KAE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | PF49KAE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










