
Lenovo Ideal Pad Flex 3 Intel Celeron 64 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Serial# | PF2PG4L0PF9XB1313012 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | IDEAL PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Lenovo Ideal Pad Flex 3 Intel Celeron 64 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Serial# | PF2PG4L0PF9XB1313012 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | IDEAL PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Serial# | PF2PG4L0PF9XB1313012 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | IDEAL PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










