Lenovo Ideapad 3 Chrome Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | YX0BH489 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Lenovo Ideapad 3 Chrome Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | YX0BH489 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | YX0BH489 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










