
Lenovo Laptopi2e15qds Intel Core Duo 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | LAPTOPI2E15QDS |
| Serial# | PF4DNRQ6 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Laptopi2e15qds Intel Core Duo 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | LAPTOPI2E15QDS |
| Serial# | PF4DNRQ6 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | LAPTOPI2E15QDS |
| Serial# | PF4DNRQ6 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










