Lenovo Legion 7 16irx9 Intel Core I9 - 12th Generation 32 Gb 1 Tb White Laptop
| Model Number | LEGION 7 16IRX9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Serial# | MP2P4X5M |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $1,294.99
-65%$1,294.99
$453.25Lenovo Legion 7 16irx9 Intel Core I9 - 12th Generation 32 Gb 1 Tb White Laptop
| Model Number | LEGION 7 16IRX9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Serial# | MP2P4X5M |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | LEGION 7 16IRX9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Serial# | MP2P4X5M |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










