
Lenovo Pw90b3826003 Intel Core I7 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Serial# | PW07DG5L |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | PW90B3826003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Lenovo Pw90b3826003 Intel Core I7 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Serial# | PW07DG5L |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | PW90B3826003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | PW07DG5L |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | PW90B3826003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










