
Lenovo Thinkpad Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 20Q6S1VN00 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $138.99
-65%$138.99
$48.65Lenovo Thinkpad Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 20Q6S1VN00 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 20Q6S1VN00 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










