Lenovo Thinkpad T14s Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD T14S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1S20T0002KUSPC1MGSST |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $159.00
-65%$159.00
$55.65Lenovo Thinkpad T14s Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD T14S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1S20T0002KUSPC1MGSST |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD T14S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1S20T0002KUSPC1MGSST |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










