
Lenovo Yoga Intel Core M 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | YX0DGWKTYXN0B4C25024 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CORE M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Lenovo Yoga Intel Core M 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | YX0DGWKTYXN0B4C25024 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CORE M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | YX0DGWKTYXN0B4C25024 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CORE M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










