
Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3492WF6 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3492WF6 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3492WF6 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |








