
Hp 14-da0002dx Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | CND8450LZ5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Model Number | 14-DA0002DX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Hp 14-da0002dx Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | CND8450LZ5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Model Number | 14-DA0002DX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | CND8450LZ5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Model Number | 14-DA0002DX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |








