
Hp Ax201ngw Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | AX201NGW |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD422CHTO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Hp Ax201ngw Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | AX201NGW |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD422CHTO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | AX201NGW |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD422CHTO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |








