Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | 1H945003PH |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50More Images
Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | 1H945003PH |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | 1H945003PH |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









