
Hp Hp255g9 Amd A4 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND3233HTC |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | HP255G9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Hp Hp255g9 Amd A4 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND3233HTC |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | HP255G9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND3233HTC |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | HP255G9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |








