
Hp 15-dy2152wm Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DY2152WM |
| Serial# | SCD1444LR8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25Hp 15-dy2152wm Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DY2152WM |
| Serial# | SCD1444LR8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DY2152WM |
| Serial# | SCD1444LR8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |








