
Hp 16-a0076ms Intel Core I7 - 11th Generation - Evo Platform 8 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
Hp 16-a0076ms Intel Core I7 - 11th Generation - Evo Platform 8 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 5CD0388LFN |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0076MS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
Original: $569.99
-65%$569.99
$199.50Hp 16-a0076ms Intel Core I7 - 11th Generation - Evo Platform 8 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 5CD0388LFN |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0076MS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 5CD0388LFN |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0076MS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |








