Hp 15-da0048nr Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DA0048NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | CND8182108 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 15-da0048nr Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DA0048NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | CND8182108 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DA0048NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | CND8182108 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition









