
Hp Tpn-w164 Qualcomm Snapdragon 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | TPN-W164 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | VNY5260BVN |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $485.00
-65%$485.00
$169.75Hp Tpn-w164 Qualcomm Snapdragon 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | TPN-W164 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | VNY5260BVN |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | TPN-W164 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | VNY5260BVN |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








