
Azpen X1500 Amd A9 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 850003129976 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | AZPEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X1500 |
| Processor Type | AMD A9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Azpen X1500 Amd A9 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 850003129976 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | AZPEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X1500 |
| Processor Type | AMD A9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 850003129976 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | AZPEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X1500 |
| Processor Type | AMD A9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








