
Microsoft 1943 Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Serial# | 0038235810366 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Microsoft 1943 Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Serial# | 0038235810366 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Serial# | 0038235810366 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition








