
Msi Ms-16r8 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | MS-16R8 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2308N0147582 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $354.99
-65%$354.99
$124.25Msi Ms-16r8 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | MS-16R8 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2308N0147582 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | MS-16R8 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2308N0147582 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |








