
Microsoft Surface Laptop 2 Amd A4 2 Gb 16 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 2 |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Microsoft Surface Laptop 2 Amd A4 2 Gb 16 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 2 |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 2 |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








