
Samsung Xe350xba Intel Celeron 2 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3XFQ9FFNB0827 |
| Model Number | XE350XBA |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Samsung Xe350xba Intel Celeron 2 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3XFQ9FFNB0827 |
| Model Number | XE350XBA |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3XFQ9FFNB0827 |
| Model Number | XE350XBA |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








