
Morostron Leadbook T15 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1586WMN8256A |
| Model Number | LEADBOOK T15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MOROSTRON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25Morostron Leadbook T15 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1586WMN8256A |
| Model Number | LEADBOOK T15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MOROSTRON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1586WMN8256A |
| Model Number | LEADBOOK T15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MOROSTRON |
Condition
Excellent, pre-owned condition








