
Msi A11uek Amd Turion 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD TURION |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A11UEK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Msi A11uek Amd Turion 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD TURION |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A11UEK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD TURION |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A11UEK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








