Msi Katana 15 B13v Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2402N0016499 |
| Model Number | KATANA 15 B13V |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $549.99
-65%$549.99
$192.50Msi Katana 15 B13v Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2402N0016499 |
| Model Number | KATANA 15 B13V |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2402N0016499 |
| Model Number | KATANA 15 B13V |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









