
Victus Mt7921 Intel Core I5 - 13th Generation 4 Gb 5 Tb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | MT7921 |
| Serial# | 5CD336FX88 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | VICTUS |
| Internal Storage Capacity | 5 TB |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50Victus Mt7921 Intel Core I5 - 13th Generation 4 Gb 5 Tb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | MT7921 |
| Serial# | 5CD336FX88 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | VICTUS |
| Internal Storage Capacity | 5 TB |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | MT7921 |
| Serial# | 5CD336FX88 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | VICTUS |
| Internal Storage Capacity | 5 TB |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition








