Samsung 730qgda Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | 730QGDA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5BPT9FHT701996K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $274.99
-65%$274.99
$96.25Samsung 730qgda Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | 730QGDA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5BPT9FHT701996K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 730QGDA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5BPT9FHT701996K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |









