Hp 11-ak0090wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0090WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 5CD041P8PO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Hp 11-ak0090wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0090WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 5CD041P8PO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0090WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 5CD041P8PO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |









