đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 11-v010nr Intel Atom 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CG8504RTD |
| Model Number | 11-V010NR |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Hp 11-v010nr Intel Atom 4 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$74.99
$26.25Hp 11-v010nr Intel Atom 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CG8504RTD |
| Model Number | 11-V010NR |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CG8504RTD |
| Model Number | 11-V010NR |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition









