
Hp 13-u165nr Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Gold Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | W2L25UA ABA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | GOLD |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 13-U165NR |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Hp 13-u165nr Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Gold Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | W2L25UA ABA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | GOLD |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 13-U165NR |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | W2L25UA ABA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | GOLD |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 13-U165NR |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |









