Hp 14-bs1530d Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-BS1530D |
| Serial# | 5CD8468WZ5 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Hp 14-bs1530d Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-BS1530D |
| Serial# | 5CD8468WZ5 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-BS1530D |
| Serial# | 5CD8468WZ5 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition









