
Hp 14-cb164wm Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Model Number | 14-CB164WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD0021PMG |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 14-cb164wm Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Model Number | 14-CB164WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD0021PMG |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14-CB164WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD0021PMG |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition









