
Hp 14-cb171wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Serial# | 5CD14292DX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Hp 14-cb171wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Serial# | 5CD14292DX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Serial# | 5CD14292DX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









