Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 2 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Serial# | 5CG3O84G7H |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 2 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Serial# | 5CG3O84G7H |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Serial# | 5CG3O84G7H |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









