Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG4161WMS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG4161WMS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG4161WMS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









