
Hp 14-cf211wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF211WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG348499D |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Hp 14-cf211wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF211WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG348499D |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF211WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG348499D |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition









