
Hp 14-cf2733wm Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG433INHD |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Hp 14-cf2733wm Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG433INHD |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG433INHD |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |









