
Hp 14-dk1032em Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CG1318458 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DK1032EM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Hp 14-dk1032em Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CG1318458 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DK1032EM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CG1318458 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DK1032EM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









