Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4372ZL2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4372ZL2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4372ZL2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









