Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD443088B |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD443088B |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD443088B |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









