
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 8 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD4144Z78 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 8 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD4144Z78 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD4144Z78 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |









