Hp 14-dq0052dx Intel Pentium 4 Gb 128 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD3320SYX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp 14-dq0052dx Intel Pentium 4 Gb 128 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD3320SYX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD3320SYX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |









