
Hp 14-dq0761dx Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ0761DX |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD435J4CZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $100.00
-65%$100.00
$35.00Hp 14-dq0761dx Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ0761DX |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD435J4CZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ0761DX |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD435J4CZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition









