
Hp 14-dq0xxx Intel Celeron 8 Gb 64 Gb White Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0XXX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD410DJJJ |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25Hp 14-dq0xxx Intel Celeron 8 Gb 64 Gb White Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0XXX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD410DJJJ |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0XXX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD410DJJJ |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









