Hp 14-dq1033cl Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-DQ1033CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD941D3L2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 14-dq1033cl Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-DQ1033CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD941D3L2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-DQ1033CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD941D3L2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition









